Ciekawe publikacje na temat miniCRM w internecie

W ostatnich dniach sporo portali i blogów nawiązało do naszej aplikacji w mniejszy, lub większy sposób. Wymieniamy najciekawsze z nich, tworząc swego rodzaju podsumowanie.

Lokalny portal pracy z Bielska-Białej opisał jak wygląda praca w miniCRM we wpisie Jak wygląda zdalna praca w polskim CRM-ie. Opowiadamy tam o zaletach i wadach pracy zdalnej oraz przedstawiamy zalety wykorzystywania nowoczesnych narzędzi, służących do ułatwienia współpracy grupowej.

Na portalu djx.pl odpowiadamy na pytanie, dlaczego warto rozpocząć rok od instalacji i rozpoczęcia korzystania z narzędzia typu CRM. Jest to nie jako prezentacja systemu i jego zalet. Swoją drogą polecamy portal, rozwija się bardzo fajnie i pojawiają sie tam coraz ciekawsze informacje.

Artur Smolicki z bloga newcreative.pl przeprowadził solidny test naszego CRM-a pod kątem małych i średnich firm. Bardzo polecamy ten artykuł, Artur ma świetny styl formułowania wypowiedzi.

Internet mówi o nas coraz więcej i więcej. Niedawno pojawiliśmy się również na blogu deda.pl oraz na portalu funno.pl, na których namawiamy przedsiębiorców do podjęcia wyzwania na początku roku i skrupulatnego, rozpoczęcia pracy narzędziemy typu prosty CRM online, jakim jest niewątpliwie miniCRM.pl.

Jeśli masz pytania, chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat naszego prostego i użytecznego rozwiązania po prostu do nas napisz w komentarzach. Chętnie odpowiemy.
Jakie masz noworoczne cele związane z Twoją firmą?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s